• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2535
 • Type: Apartment
 • 432.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 8
 • 3
 • 1

Jepet vile 3-kateshe me qira te Komuna e Parisit

Jepet me qira vile3-kateshe ne nje nga zonat kryesore te me mire ne Komuna Parisit. Vila ndodhet nje zone vilash me akses ne rruge kryesore, si nga unaza e madhe e qytetit dhe komuna e parisit. Vila ka nje organizim prej tre katesh, me nje siperfaqe prej 144 m2 cdo kat. Kati i pare eshte i organizuar ne nje holl te madh i gjithi i hapur dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 5 dhoma gjumi dhe nje tualet te madh me hidromasazh. Kati i trete eshte i organizuar ne nje ambinet ndenje vecante dhe nje ambinet gatimi te vecante, nje holl, tualet dhe nje super verande. Vila eshte e pajisur me te gjitha orendite e duhura, per nje jetese teper komode, eshte e punuar e gjitha me gure nga brenda. Vila gjithashtu eshte e pershtateshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Vila mund te pershtatet, boshatiset apo dhe te pajiset me orendi te tjera sipas funskioneve qe mund te perdoret. Parkim deri ne 3-4 makina, ne oborrin e viles. Cmimi 1200 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe neto : 450
You dont have any videos

Prona te ngjashme