• image 290 000.00€ For sale
  • image 290 000.00€ For sale
  • image 290 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 2527
  • Type: Apartment
  • 2.00m2
  • Cmimi/m2: 145€
  • Vlorë - Himarë

Shitet toke duke filluar nga 2000 m2 ne zonen e Vunos faqia Koridhamos, Gjipe Vlore

Shitet toke me siperfaqe 2000m2 ne Gjipe (rrethin e Vuno- Himare-Vlore) Toka ndodhet ne zonen me te bukur te Jugut te Shqiperise, nje gji prane detit te mrekullueshem, akoma i pa shfrytezuar dhe populluar, nje zone e virgjer dhe me shume natyre perreth vetes. Faqia Koridhamos, ne Gjipe ku eshte nje nga plazhet me te bukura te Shqiperise e ndodhur ne pjesen jugore te Rivieres Shqiptare ku vitet e fundit eshte vizituar nga shume turiste te huaj, duke shijuar pamje te mrekullueshme qe ky vend te ofron. Toka eshte e pozicionuar me pamje nga Deti Jon, ajo fillon nga maja e kodres dhe shtrihet deri ne det Kjo siperfaqe toke vazhdon nga 2000m2, eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi shume e mire dhe e sigurt investimi ne te per ndertesa rezidenciale, si Komplekse Vilash apo Hotele dhe Rezorte Turistike. Cmimi 145 euro/m2.

  • Siperfaqe totale : 2000
  • Truall/ toke : 2000
  • Siperfaqe neto : 2000
You dont have any videos

Prona te ngjashme