• image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
 • image 190 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2524
 • Type: Apartment
 • 116.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Mujo Ulqinaku”.

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Mujo Ulqinaku”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe është i ndarë në 1 kuzhinë, dy dhoma gjumi, si dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri dhe është i mobiluar me kushte bashkëkohore. Apartamenti ka drejtim lindje - jug njëra anë si dhe veri - perëndim ana tjeter. Cmimi 190000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 116
You dont have any videos

Prona te ngjashme