• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2522
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës Jepet apartament me qera prane Hotel Tirana Internacional në qendër të Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 112m2, e organizuar në një ambient ndenjie, një dhomë gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashnesor. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura për një jetesë komode. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme