• image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
 • image 114 660.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2521
 • Type: Apartment
 • 127.40m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2
 • 11

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ka sipërfaqe prej 127.4 m2 dhe organizohet në një ambient ndenjie, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete ,dy ballkone dhe dy korridore por mund te organizohet dhe ne apartament 3+1 sipas deshires. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe ndodhet në katin XI të nje pallati të ri. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 114 660 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 127.4
 • Siperfaqe neto : 127.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme