• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2519
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 për zyra, te kompleksi Magnet, te ish parku I autobuzave, pranë shkollës ”Gustav Majer ” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 për zyra, te kompleksi Magnet, te ish parku I autobuzave, pranë shkollës ”Gustav Majer ” Tiranë. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 120 m2 te kompleksi Magnet. Apartamenti është I pamobiluar, dhe ka punime te pambaruara. Apartamenti është I përshtatshëm për përdorim për zyra. Apartamenti është I organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 1 tualet me dritë, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor. Apartament I pa banuar më parë. Eshtë ne disponim dhe një post parkimi me cmim 30 euro/muaj brenda të njëjtës godinë. Çmimi 400 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme