• image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2517
 • Type: Apartment
 • 560.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 6
 • 3
 • 1

Jepet me qira vilë luks në Sauk

Jepet me qira vilë luks në Sauk. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar , ku qetesia ,relaxi,natyra, gjelberimi dhe cdo gje tjeter fal kenaqesine e te jetuarit aty. Vila eshte ndertim i ri i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkekohore me te gjitha pajisjet e duhura, me sistem chiller. Vila eshte dy kateshe me nje siperfaqe prej 560 m/2 te organizuar ne dy kate, peme dekorative te cilat rrethojne te gjithe vilen duke i dhene nje pamje te mrekullueshme. Kati i -1: Ka dhe nje ambient ndenje, gatimi më vete, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone me pamje nga gjelberimi i viles. Kati i II-re: Ka një sallon të madhë, tre dhome gjumi matrimoniale me nje tualet brenda dhomes dhe ballkon. Çmimi 3000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 560
 • Siperfaqe neto : 560
You dont have any videos

Prona te ngjashme