• image 15.00€ For daily rent
 • image 15.00€ For daily rent
 • image 15.00€ For daily rent
 • image 15.00€ For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2516
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - tregu elektrik
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera ditore apartament 1+1 tek “Tregu Elektrik”,

Jepet me qera ditore apartament 1+1 tek “Tregu Elektrik”, në rrugën “Mihal Grameno”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 56m2 është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ambient gatimi, nje dhome gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese të rë. Apartamenti është I mobiluar dhe ploteson te gjitha kushtet per nje jetese komode. Cmimi 15 euro/nata

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 56
 • Siperfaqe neto : 56
You dont have any videos

Prona te ngjashme