• image 61 000.00€ For sale
 • image 61 000.00€ For sale
 • image 61 000.00€ For sale
 • image 61 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2502
 • Type: Apartment
 • 107.39m2
 • Cmimi/m2: 570€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Bedri Karapici, ish Mjetet Mesimore

OKAZION! Shitet apartament 2+1 ne nje Kompleks pallatesh te ish Mjetet Mesimore Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja banimi 2 – 8 dhe 9 kate, me 2 kate parkim nentoke, me destinacion banim dhe sherbime, Rr. “Bedri Karapici”, tek ish “Mjetet Mesimore” Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, me nje siperfaqe prej 107.39 m2 sebashku me siperfaqen e perbashket. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone, me drite dhe ndricim. Cmimi 61000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107.39
 • Truall/ toke : 107.39
 • Siperfaqe neto : 107.39
You dont have any videos

Prona te ngjashme