• image 58 650.00€ For sale
 • image 58 650.00€ For sale
 • image 58 650.00€ For sale
 • image 58 650.00€ For sale
 • image 58 650.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2499
 • Type: Apartment
 • 69.00m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti eshte fazen perfundimtare te ndertimit, ne kompleks pallatesh me nje projekt shume te bukur dhe shume fushe pamje nga te gjitha anet e ndertimit. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, e organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi te perbashket dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 69 m2, te organizuar ne 2+1, e cila ben te mundur shfrytezimin maksimal te cdo hapesire te saj. Apartamenti ka orientim jug - lindje ku ka dielle e drite gjate gjithe kohes, me terracot dhe sistem kapot. Apartamenti ne momentin e lidhjes se kontrates mund te hipotekohet ne emrin e individit ne hipoteke. Kompleksi i pallateve i cili po ndertohet ndodhet ne nje pozicion teper te mire ku lidhet me disa rruge kryesore, me lulishte dhe sherbime te tjera per komunitetin. Cmimi 850 euro/m2. Cmimi total 58650 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 69
 • Siperfaqe neto : 69
You dont have any videos

Prona te ngjashme