• image 1 000.00€ To rent
  • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
  • #ID : 2496
  • Type: Apartment
  • 236.00m2
  • Cmimi/m2: 4.2€
  • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
  • 0

Jepet me qera dyqan me qera tek ”zona e Astirit ” Unazë e re, Tiranë.

Jepet me qera dyqan me qera tek ”zona e Astirit ” Unazë e re, Tiranë. Jepet me qera dyqan me sipërfaqe 236 m2 ne një nga zonat me të kërkuara te Tiranës. Dyqani ka dalje ne rrugë,ka fasadë me vetratë xhami nga te dyja anët, ka dhe mbrapa dalje dhe mundesi parkimi. Çmimi: 1000 euro/muaj

  • Siperfaqe neto : 236
You dont have any videos

Prona te ngjashme