• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2480
 • Type: Apartment
 • 87.00m2
 • Cmimi/m2: 5.1€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Komuna e Parisit” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 tek ” Komuna e Parisit” Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe 87m2 është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një ndërtimi ri , të sapo mbaruar. Çmimi 450 euro i padiskutueshëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 87
You dont have any videos

Prona te ngjashme