• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2479
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Drejtorise se Policise
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera dyqan pranë Drejtorisë së Policisë.

Jepet me qera dyqan pranë Drejtorisë së Policisë. Dyqani ka një sipëefaqe prej 70m2 dhe është i ndarë në dy ambiente si dhe dy tualete. Dyqani ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese të re dhe multifunksionale e përshtatshme për cdo lloj biznesi. Cmimi 600 euro ( perfshire taksat )

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme