• image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
 • image 1 300 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2476
 • Type: Apartment
 • 1.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Vlorë - Dhermi
 • 21

SHITET HOTEL NE DHERMI NE ZONE TURISTIKE ME PAMJE NGA DETI, BUZE RRUGE.

SHITET HOTEL NE DHERMI NE ZONE TURISTIKE ME PAMJE NGA DETI, BUZE RRUGE. HOTELI KA NJE SIPERFAQE NDERTIMI 1000 M2 21 DHOMA TE CILAT KANE PAMJE TE LIRE NGA DETI PUNINME BASHKOHORE PRONA ESHTE KONFORM TE GJITHA NORMAVE LIGJORE NE FUQI SHITET E PERFUNDUAR DHE NE GJENDJE PUNE BAR-RESTORANTI I SAPO PERFUNDUAR POZICIONI I HOTELIT ESHTE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA NGA TURISTET PARKIM 20 VENDE CMIMI: 1300000 EURO(1.3 MLN EURO) PER ME TEPER INFO: 0695442661

 • Truall/ toke : 1000
 • Siperfaqe neto : 1000
You dont have any videos

Prona te ngjashme