• image 7 900.00€ To rent
  Te preferuarat
  • #ID : 2472
  • Type: Apartment
  • 1.00m2
  • Cmimi/m2:
  • Tirana - Tirana - Dajt

Jepet me qira godine ne Linze

Jepet me qira godine ne Linze Godina eshte 5-se kateshe, kati fundit sherben per banim ose dhe ne sherbim te ambineteve te tjera. Ambineti eshte indare ne salle dhe dhoma sipas funksioneve. Godina ndodhet buze nje kodre me nje pamje fantastike te qytetit, fushe pamje dhe gjelberim. Godina ka nje siperfaqe prej 1450 m2, dhe 600 metra perreth lulishte dhe oborr, vend per 5 makina. Cmimi 7900 euro/ muaj.

  • Siperfaqe totale : 600
  • Truall/ toke : 2000
  • Siperfaqe neto : 1450
You dont have any videos

Prona te ngjashme