• image 550.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2436
 • Type: Apartment
 • 86.90m2
 • Cmimi/m2: 55715€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 1

Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit Artificial te Tiranes (OKAZION)

Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit Artificial te Tiranes (OKAZION) Shitet apartament 2+1 në një zonë të qetë larg zhurmave të qytetit. Apartamneti ka një sipërfaqe prej 101.3 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete si edhe nje verande me siperfaqe 21.5 m2. Ndodhet në katin perdhe të një ndërtimi të ri. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 550 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 101.3
 • Siperfaqe neto : 86.9
You dont have any videos

Prona te ngjashme