• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2435
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 70m2 në rrugën e ”Vaso Pasha” ne ish bllok.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 70m2 në rrugën e ”Vaso Pasha” ne ish bllok. Apartamenti është pjesërisht mobiluar , edhe të vendosen disa mobilie të reja. Ambjenti është I ndarë me zonën e ndenjes dhe kuzhinën , 1 dhomë gumi,1 tualet me dritë natyrale, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt të një ndërtimi 11 katësh , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensorë. Çmimi 400 euro/muaj .

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme