• image 27 000.00€ For sale
 • image 27 000.00€ For sale
 • image 27 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2418
 • Type: Apartment
 • 61.00m2
 • Cmimi/m2: 442€
 • Durrës - Golem - Golem
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 te Mali I Robit,Golem

Shitet apartament 1+1 te Mali I Robit,Golem Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2 ne Golem. Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome gjumi,nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket,tualet dhe ballkon.apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 27 000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 61
 • Siperfaqe neto : 61
You dont have any videos

Prona te ngjashme