• image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2412
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera ambient per aktivitete te ndryshme tek “Zogu i Zi”

Jepet me qera ambient per aktivitete te ndryshme tek “Zogu i Zi” Jepet me qera ambient per zyra ose cdo lloj aktiviteti ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2 i organizuar ne nje ambient me hapsire te madhe,nje dhome dhe nje tualet. Ambienti mund te pershtatet ne menyre moderne dhe te plotesoje te gjitha kushtet per nje zyre te kendshme dhe te pelqyeshme gjate punes sipas deshires. Cmimi 2500 euro/muaj e diskutueshme.

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme