• image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2411
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Durrës - Durrës
 • 2
 • 1
 • 1

Jepet apartament pushimi me qera tek Kompleksi “Giardino” pranë shkëmbit të Kavajës.

Jepet apartament pushimi me qera tek Kompleksi “Giardino”,pranë shkëmbit të Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e parë te një pallati 5 katësh dhe ka një sipërfaqe prej 70m2, ka dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi të përbashket, tualet dhe verandë. Apartamenti ndodhet në një ndër komplekset më të bukura të plazhit të Durrësit. Apartamenti ndodhet 20 metra larg bregut të detit. Cmimi 30 euro/nata për muajin e Qershorit. 40 euro nata për muajin e Korrikut. 50 euro nata për muajin e Gushtit.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme