• image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
 • image 50.00€ For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2386
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Durrës - Golem - Golem
 • 1
 • 1

Apartament per qera ditore prane plazhit ne Qerret

Apartament per qera ditore prane plazhit ne Qerret. I lokalizuar prane bregdetit ky apartament eshte vendi Ideal per qendrimin tuaj gjate pushimeve tuaja. Apartament eshte i madh, totalisht i kompletuar dhe I pajisur me te gjitha pajisjet e duhura. Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome gatimi dhe ndenjie,nje dhome gjumi edhe nje tualet. Kapaciteti 4 - 5 persona. Çmimi 50€ / Nata

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme