• image 280 000.00€ To rent For sale
 • image 280 000.00€ To rent For sale
 • image 280 000.00€ To rent For sale
 • image 280 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2371
 • Type: Apartment
 • 186.00m2
 • Cmimi/m2: 1500€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 1
 • 2

Shitet ose jepet me qera zyre ne Rrugen e “Elbasanit”

Shitet ose Jepet me qira zyre me siperfaqe 180 m2. Zyra eshte e organizuar ne tre ambjente nje recepsion, guzhine me vete dhe tualet. Zyra eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me hyrje me vete. Cmimi 10 euro/m2 Cmimi total 1800 euro/muaj (me taksa) Cmimi per shitje 280000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 180
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme