• image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
 • image 1 730.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2356
 • Type: Apartment
 • 173.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet ambient me qira pranë sheshit Wilson

Jepet ambient me qira pranë sheshit Wilson Ambienti ka një sipërfaqe prej 173 m2 dhe është I përshtatshëm për zyra, dyqan ose për cfarëdolloj aktiviteti tjetër. Ambienti ndodhet në katin e dytë, ka pamje dhe dalje në rrugë kryesore. Çmimi 10 euro/m2 bruto me taksë të përfshirë

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 173
 • Siperfaqe neto : 173
You dont have any videos

Prona te ngjashme