• image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2346
 • Type: Apartment
 • 305.00m2
 • Cmimi/m2: 629€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Shitet Vile prane fshatit SOS.

Shitet Vile prane fshatit SOS. Vila ndodhet në periferi të Tiranës, 5 km larg nga qëndra e saj. Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi, ku qetesia ,relaksi, natyra, gjelbërimi dhe cdo gjë tjeter fal kënaqësinëe të jetuarit aty. Vila është tre katëshë, me sipërfaqe totale 350 m2 dhe 303 m2 ndërtim dhe pjesa tjetër është oborr. Kati përdhe është 86 m2, kati I parë ka sipërfaqe 87 m2 dhe verandë me sipërfaqe 11.4 m2, ndërsa kati I dytë ka sipërfaqe 86 m2 dhe verandë me sipërfaqe 15.5 m2. Vila është e papërfunduar dhe mund te rikonstrukturohet sipas dëshirës. Eshte e pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 220 000 euro

 • Siperfaqe totale : 350
 • Siperfaqe neto : 305
You dont have any videos

Prona te ngjashme