• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2290
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit.

Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me njemobilim luksoz dhe me shume shije. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme