• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2265
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Sheshit "Wilson"
 • 2
 • 2
 • 1

Jepet ambient shërbimi me qira pranë Sheshit Willson në rrugën “Abdyl Frashëri”

Jepet ambient shërbimi me qira pranë Sheshit Willson në rrugën “Abdyl Frashëri” Jepet me qira ambient shërbimi në një zonë shumë të aksesueshme. Ambienti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është i organizuar në dy dhoma,dy tualete,një dhomë depo dhe sallon I madh. Ambienti ka ballkon dhe pamje në rrugë kryesore dhe ndodhet në katin e parë banim. Ambienti mund të shërbejë për zyra, laborator klinikë, call center ose cdo lloj aktiviteti tjetër. Ka punime shumë cilësore dhe është I shtruar me parket. Çmimi 1000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme