• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2264
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 1388€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Brigada VIII"
 • 3
 • 1
 • 2

Shitet ap 2+1 pallat ekzistues ne Ish- Bllok, Rruga Brigada VIII

Shitet ap 2+1 pallat ekzistues ne Ish- Bllok, Rruga Brigada VIII. Siperfaqe 77 m2 dhe 12m2 e pahipotekuar, total 90m2. Apartamenti shte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi e perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet e mobiluar si ne foto, ndodhet ne rruge kryesore. Shitet 125000 euro e mobiluar ose e pa mobiluar 118000 euro/ i negociueshem. Jepet me qira 550euro per biznes ose aktivitete te tjera.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme