• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2262
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 2
 • 1

Jepet me qera 2+1 në Rruga e Durrësit .

Jepet me qera 2+1 në Rruga e Durrësit . Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi ekzistues. Është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Gjithçka është e re dhe gati për banim. Apartamenti është i organizuar në një ambient të parbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon. Çmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme