• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2257
 • Type: Apartment
 • 640.00m2
 • Cmimi/m2: 2.3€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 6
 • 3

Jepet me qera vilë 2 katëshe ne rrugën “Siri Kodra” pranë ”Stacionit të Trenit” Tiranë.

Jepet me qera vilë 2 katëshe ne rrugën “Siri Kodra” pranë ”Stacionit të Trenit” Tiranë. Eshtë ndërtim Italian në një nga zonat më të kërkuara te Tiranës. Cdo kat ka 320 m2 secili. Vila ndodhet buzë rrugës kryesore. Jepet e pamobiluar. Ka oborr dhe vënd për një parkim. Cmimi: 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Truall/ toke : 1000
 • Siperfaqe neto : 640
You dont have any videos

Prona te ngjashme