• image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2252
 • Type: Apartment
 • 142.50m2
 • Cmimi/m2: 810€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 3
 • 2
 • 1

Apartament 3+1 për shitje në hyrje të Freksut

Apartament 3+1 për shitje në hyrje të Freksut Shitet apartament me siperfaqe të përgjithshme 142.5 m2 e organizuar në 3 dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete, një kordior dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e pare banimi dhe ka punime shumë cilësore. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie dhe është I rivlerësuar. Shitet I mobiluar. Cmimi 810 euro/m2 Çmimi 115 000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 142.5
 • Siperfaqe neto : 142.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme