• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2251
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Apartament 1+1 me qera në Rr. “Myslym Shyri”

Apartament 1+1 me qera në Rr. “Myslym Shyri.” Jepet me qera apartament 1+1 në një ndër zonat më të pëlqyera dhe të aksesueshme në “Myslym Shyr” rr: “Mujo Ulqinaku”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtimi të ri shumë cilësor. Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme