• image 31 000.00€ For sale
 • image 31 000.00€ For sale
 • image 31 000.00€ For sale
 • image 31 000.00€ For sale
 • image 31 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2250
 • Type: Apartment
 • 50.10m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - te Misto Mame
 • 1
 • 1
 • 8

Shitet apartament 1+1 te pallatet ”Cabej”, Rr.”Misto Mame”

Shitet apartament 1+1 te pallatet ”Cabej”, Rr.”Misto Mame” Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 59.7 m2 tek pallatet “Cabej” pranë rrugës kryesore. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në katin e VIII dhe përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe një verandë. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 31000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 59.7
 • Siperfaqe neto : 50.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme