• image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2249
 • Type: Apartment
 • 91.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 në bulevardin “Zogu I I”

Apartamenti ka një sipërfaqe 91 m2. Kjo sipërfaqe është e organizuar në një ambient ndenjie, një aneks gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor. Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues. Pozicioni I favorshëm buzë rrugës dhe me pamje nga rruga kryesore e bën që të ketë akses ne zonat kryesore të Tiranës. Është I sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja, moderne dhe të nevojshme për të jetuar. Çmimi 30 euro/natë

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 91
 • TV kabllor :
 • Cmimi ditor : 30
 • Lidhje interneti :
 • Water :
You dont have any videos

Prona te ngjashme