• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2246
 • Type: Apartment
 • 113.00m2
 • Cmimi/m2: 349€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 4
 • 1

Shitet tokë mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi” në Rr. “Prenk Jakova”.

Shitet tokë mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi” në Rr. “Prenk Jakova”. Shitet toke, truall me sipërfaqe 429 m2 në të cilën ndodhet një ndërtim 1 katësh I organizuar në 2+1 dhe një garzionere. Sipërfaqja e ndërtuar është në total 113 m2. Prona është e pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 150000 euro i padiskutueshëm.

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Truall/ toke : 429
 • Siperfaqe neto : 113
You dont have any videos

Prona te ngjashme