• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2239
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 1
 • 3

Jepet me qera ambient per zyra ose banim 2+1 Rruga e Elbasanit.

Jepet me qera ambient per zyra ose banim 2+1 Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne rruge kryesore, shume prane postes ne nje nga pallatet me cilesi dhe standart te larte punimesh. Ambienti eshte i pershtateshem per banim ose zyra, me nje siperfaqe prej 85 m2 i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ku ka sistem kamerash dhe siguri rojesh 24 ore. Cmimi 550 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme