• image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2237
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 1777€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Brigada VIII"
 • 3
 • 1
 • 5

Shitet apartament 3+1 në Bllok

Shitet apartament 3+1 në Bllok Shitet 3+1 në një zonë të aksesueshme dhe shumë të pëlqyer në zonën e ish-Bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tri dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim. Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga juglindja. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1777 euro/m2. Totali 240000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme