• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2236
 • Type: Apartment
 • 122.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik.

Shitet apartament 2+1 pranë Kopshtit Botanik. Shitet apartament në një zonë shumë të qetë pranë Kopshtit Botanik. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 122m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dha gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet ,tre depo dhe ballkon rreth 12m2 me pamje shumë të bukur nga kopshti botanik. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtimi të ri shumë cilësor. Ballkoni dhe dritaret kane pamje nga kopshti botanik. Apartamenti ka punime cilësore dhe sapo është rikonstruktuar i gjithi. Është totalisht i shtruar me parket dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 125.000 euro i diskutueshëm

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 122
You dont have any videos

Prona te ngjashme