• image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
 • image 97 350.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2234
 • Type: Apartment
 • 155.06m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht.

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Shitet apartament me nje siperfaqe 176.49 m2 te perfshire sebashku me siperfaqet e jashteme, ku 155.06m2 jane vetem siperfaqe e brendeshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje super te madhe me vetrata xhami nga tavani deri ne dysheme, ne forme harkore. Vetratat e xhamit mundesojne drite nga te gjitha anet e ambientit, gjithashtu ka dhe dy dhoma gjumi dy tualete ku njeri nga tualetet eshte mbi 30m2 dhe dy ballkone. Apartamenti mund te strukturohet dhe te ktheht ne 3 +1 dhoma gjumi, sipas mundesise. Apartamenti ka nje orientim nga te gjitha anet. Cmimi 550 euro/m2. Cmimi 97350 euro/totali.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Truall/ toke : 176.49
 • Siperfaqe neto : 155.06
You dont have any videos

Prona te ngjashme