• image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2230
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 pranë Liqenit të Thatë

Shitet apartament 2+1 në një zonë të qetë pranë Liqenit të Thatë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një ndërtimi të ri. Çmimi 900 euro/m2 Çmimi 90000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme