• image 650 000.00€ For sale
  • image 650 000.00€ For sale
  • image 650 000.00€ For sale
  • image 650 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 2222
  • Type: Apartment
  • 6.00m2
  • Cmimi/m2: 101€
  • Tirana - Tirana - Autostrada Tirane-Durres

Shitet truall 6400m2. Prane Autostrades Tirane-Durres rruge dytesore

Shitet truall 6400m2. Prane Autostrades Tirane-Durres rruge dytesore Shitet truall 6400m2 dhe 2300m2 ndertim 8m e larte, magazine e pa perfunduar. Zone shum e mire per biznes Konstruksion e gjitha hekur. Me hipoteke. Per investim cati me sanduic dhe shtrim e dyshemes i mer persiper shitesi i truallit. Cmimi i shitjes 650,000 Euro

  • Siperfaqe totale : 6400
  • Siperfaqe neto : 6400
You dont have any videos

Prona te ngjashme