• image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2202
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 2
 • 5

Apartament 2+1 me qira në një ndër zonat më të pëlqyera pranë Liqenit

Apartament 2+1 me qira në një ndër zonat më të pëlqyera pranë Liqenit Jepet me qira apartament në një kompleks të ri më cilësori në Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 200 m2 dhe është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie të veçuar, dy dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale dhe një dhomë fëmijësh, një dhomë garderobë, dy tualete njëri i pajisur me vaskë dhe tjetri i pajisur me kabinë dushi, një ambjent lavanderie dhe dy ballkone me pamje nga pjesa e brendshme e kompleksit, nga pishina. Apartamenti ndodhet në katin e V-stë të pallatit. Apartamenti është superluks i sapo mobiluar deri në detaje, i shtruar me parket druri origjinal, tavane druri, i pajisur me sistem ngrohje-ftohje (chiller) me gaz, me sistem të kamerave qëndrore, sistem audio qëndrore, sistem komandimi me touch My Home për të gjitha pajisjet elektrike në apartament (A+), kompjuter Apple, mobiljet FormItalia, pajistet elektrike të Gaggenau (gjermane), perde dhe tapetë nga Pierre-Cardin, Tv 76 ‘’, vinotekë (frigorifer për verën), sistemi gaz-korent është i shumë i mbrojtur, tenda dhe grila automatike, pajistet e tualeteve nga Porcelanosa etj. Orientimi i apartamentit është jugperëndim, cka e bën një apartament të ngrohtë me shumë dritë. Stili i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë dhumë komode dhe të rehatshme. Apartamenti ka dhe dy poste parkimi brënda godinës. Cmimi përfshin internetin, mirëmbajtjen e shkallës dhe ashensorit. Çmimi 3500 euro/muaj. Nuk përfshihen taksat.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme