• image 30.00€ For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent
 • image 30.00€ For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2192
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen: “Myslym Shyri.”

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen: “Myslym Shyri”. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te I organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte I pajisur me te gjitha orendite e nevojshme. Cmimi 450euro/muaj Cmimi 30euro/nata

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme