• image 20.00€ For daily rent
 • image 20.00€ For daily rent
 • image 20.00€ For daily rent
 • image 20.00€ For daily rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2191
 • Type: Apartment
 • 30.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Gardes
 • 1

Jepet garzionere me qera në rr. “Ibrahim Rugova’

Jepet garzionere me qera në rr. “Ibrahim Rugova’ Jepet garzionere me qera në një nga zonat më të mira të Tiranës, pranë Gardës së republikës së Shqipqrisë. Garzioneria ka një sipërfaqe 30 m2, dhe ndodhet në katin e IV-tërt të një pallati të ri shumë cilësor I pajiosur me kamera sigurie. Ambjenti është I mobiluar I pajisur me kondicioner me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 300 euro/muaj

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 30
 • Siperfaqe neto : 30
 • Cmimi ditor : 20
 • Elektricitet :
You dont have any videos

Prona te ngjashme