• image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 2184
  • Type: Apartment
  • 0.00m2
  • Cmimi/m2: 300€
  • Tirana - Tirana - Rr. "Tre Vellezerit Kondi"

Shitet toke prane Vilave Amerikane

Shitet toke pran Vilave Amerikane. Trualli ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe eshte e paisur me certifikat pronesije. Toka eshte e pershtatshme per nje vile komode jo shume large rruges kryesore. Ndodhet ne nje kompleks vilash larg zhurmes dhe ajrit te ndotur. Cmimi 300 euro/m2 Cmimi total 90000 euro

  • Truall/ toke : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme