• image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2176
 • Type: Apartment
 • 203.00m2
 • Cmimi/m2: 14.7€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 1
 • 7

Apartament 2+1 me qera te liqeni artificial i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne Parkun e Liqenit, Rruga "Sami Frasheri" Ky apartament ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive ne Tirane, vetem pak metra larg Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti eshte 1.9 km nga qendra e Tiranes e cila eshte percaktuar per 24 minuta duke ecur. Ndërtimi është i një cilësie të lartë dhe lokacioni ofron një cilësi të lartë jetese për ata që duan të jenë në të njëjtën kohë pranë qendrës së Tiranës dhe natyrës. Apartamenti eshte 203 m2 i organizuar ne nje kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje ballkon me pamje nga liqeni direkt. Eshte nje apartament me ndricim te jugut. Fasada është e gjitha qelqi dhe ka një pamje të bukur. Ndërtesa ka kamera sigurie. Ndërtesa nuk ka shkallë shpëtimi nga zjarri, por shkallët e brendshme janë të rrethuar me beton. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati tete katesh. Çmimi 3000 Euro / muaj. Çmimi nuk përfshinte taksat.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 203
 • Siperfaqe neto : 203
You dont have any videos

Prona te ngjashme