• image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2175
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 4

Papafingo 2+1 në shitje tek Rr. ”Eduard Mano”

Apartament 2+1 në shitje tek Rr. ”Eduard Mano” Shitet apartament 2+1 në zonën e liqenit të thatë, në rrugën “Eduard Mano”, pranë liqenit të Tiranës. Apartament ka një sipërfaqe 120 m2 dhe 112 m2 verandë, dhe ndodhet në katin e IV-tërt dhe të fundit të një ndërtimi të ri. Apartamenti orientohet nga jug-lindje-veri dhe është shumë I ngrohtë dhe ka shumë diell. Ka një pamje shumë të bukur nga liqeni artificial I Tiranës. Është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1000 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme