• image 70 200.00€ For sale
 • image 70 200.00€ For sale
 • image 70 200.00€ For sale
 • image 70 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2174
 • Type: Apartment
 • 78.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 1
 • 1
 • 2

Apartament 1+1 ne shitje tek Rr. ”Eduard Mano”

Shitet apartament 1+1 në zonën e liqenit të thatë, në rrugën “Eduard Mano”, pranë liqenit ët Tiranës. Apartament ka një sipërfaqe 78 m2, dhe ndodhet në katin e parë banim të një ndërtimi të ri. Apartamenti orientohet nga jugu dhe është shumë I ngrohtë dh ëka shumë diell. Është I pajisur me certifikatë pronësie. Ky apartament mund të bashkohet me apartamentin ngjitur dhe mund të realizohet një apartament 2+1 me sipërfaqe 122 m2. Cmimi 900 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 78
You dont have any videos

Prona te ngjashme