• image 15 000.00€ To rent
 • image 15 000.00€ To rent
 • image 15 000.00€ To rent
 • image 15 000.00€ To rent
 • image 15 000.00€ To rent
 • image 15 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2157
 • Type: Apartment
 • 500.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana

Shitet toke 500m2 sebashku me shtepi te vjeter ne Shengjergj te Tiranes.

Shitet toke 500m2 sebashku me shtepi te vjeter ne qender te fshatit Shengjergj te Tiranes, 36 km nga qendra e Tiranes. Toka ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe nje shtepi 1+1 prej 50 m2 shtepi e vjeter e ndertuar ne vitet 75'. Shtepia mund te restaurohet e kthehet ne gjendje funskionale, sipas ideve te secilit prej bleresve. Ajri i paster natyra dhe pamja fantastike e malit e bejne kete zone teper te mrekullueshme. E gjithe zona e Shengjergjit, njihet per tradita vlera kulturore, ajer te paster pamje te mrekullueshme. Duke qene nje zone me klime te bute dhe jo shume te eger, behen te gjitha llojet frutave perimeve, e shume peme te ndryshme frutore.

 • Siperfaqe totale : 500
 • Siperfaqe neto : 500
You dont have any videos

Prona te ngjashme