• image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
 • image 106 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2139
 • Type: Apartment
 • 118.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 9

Shitet apartament 2+1 tek Rruga DON BOSKO.

Shitet apartament 2+1 tek Rruga DON BOSKO. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m2 . Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje +gatimi te përbashkët dy dhoma gjumi, një , dy korridore , ballkon dhe dy tualete. Planimetria e apartamentit është shumë e rregullt me forma katrore, hapesira te bollshme. Ndërtesa ka një cilësi shumë të lartë ndërtimi, e paisur cdo shkallë me dy ashensorë modern dhe ndodhet në një zonë shumë të kërkuar ne DON BOSKO. Ndodhet në katin e nëntë banim të një pallati 11 katësh. Orientimi i apartamentit është veri-perëndim. Eshtë një apartament me shumë dritë natyrale. Apartamenti është i paisur me certifikatë pronësie( Hipotekë ). Apartamenti është i ri shume pak i banuar me parë . Cmimi 900 euro/m2 i diskutueshëm. Total 106 200 euro i diskutueshëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 118
You dont have any videos

Prona te ngjashme