• image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
  • #ID : 2138
  • Type: Apartment
  • 46.00m2
  • Cmimi/m2: 7.6€
  • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
  • 1
  • 1
  • 2

Jepet me qira zyrë 46 m2 në një nga zonat më të pëlqyera pranë Qëndrës , në rrugën e Kavajës.

Jepet me qira zyrë 46 m2 në një nga zonat më të pëlqyera pranë Qëndrës , në rrugën e Kavajës. Zyra ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi tepër cilësor. Zyra është një ambjent open space me dy faqe me vetrate xhami dhe dy mure perimetral. Cmimi 350 euro/muaj pa taksa.

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 46
You dont have any videos

Prona te ngjashme